Oneplus kullanıcılara kulak verdi; o seçenek satışa çıkıyor

OnePlus, Çin’de gelecek hafta Ace 3V akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtımdan önce, marka zaten yeni cihazın RAM ve depolama konfigürasyonlarını, batarya kapasitesini ve işlemcisini açıkladı. Şimdi ise OnePlus Ace 3V, tasarımını ve renk seçeneğini gözler önüne seren canlı görüntülerle karşımıza çıktı. Cihazın tasarımı, global pazarda Ace 3V olarak yeniden markalanacak Nord CE 4’e oldukça benziyor.

OnePlus Ace 3V’nin canlı görüntüleri, mor renk seçeneğini ortaya koyuyor. Cihazın arkasında, iki sensör ve bir LED flaş ünitesinin yer aldığı hap şeklinde bir kamera adası bulunuyor. Düz çerçeveli tasarımda, sağ tarafta güç ve ses düğmeleri yer alıyor. Cihaz, mor bir tonda görünüyor ve bu renk, geçen ay tanıtılan OnePlus Ace 3 / 12R’nin Genshin Impact Edition’ına benziyor. Alt kısımda bir USB-C portu ve hoparlör ızgarası, üst kısımda ise bir IR Blaster ve iki ek yuva bulunuyor. Görünüşe göre Ace 3V’de 3.5mm’lik bir kulaklık girişi bulunmayacak.

Oneplus kullanıcılara kulak verdi; o seçenek satışa çıkıyor

Öte yandan, OnePlus Ace 3V’nin ön tarafının başka bir görüntüsü, ince çerçevelerle çevrili, ortada delikli bir ekranı ve sol kenarda bir uyarı kaydırıcısını gösteriyor. Cihaz, 18 Mart’ta duyurulması beklenen Snapdragon 7+ Gen 3 yonga seti ile güçlendirilecek ve en fazla 16GB LPDDR5X RAM ile 512GB UFS 4 depolama alanına sahip olacak. Global versiyonu, yani yeniden markalanmış Nord CE 4, farklı iç donanım özelliklerine sahip olacak.

OnePlus‘ın Ace 3V’nin resmi tanıtım tarihini ve diğer detayları önümüzdeki günlerde paylaşması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x